در باره ما

نام و نام خانوادگی صاحب امتیاز: موسسه فرهنگی هنری مترجمین بی تا

حوزه فعالیت : ترجمه زبان انگلیسی

خدمت تخصصی این سایت : یافتن ضرب المثل ها و اصطلاحات موجود در یک متن از انگلیسی به فارسی و بالعکس

مخاطبان این سایت : مترجمینی که قصد دارند کیفیت ترجمه خود را ارتقا دهند

در این سایت، هیچگونه کالایی فروخته نمیشود، بلکه ضرب المثل ها و اصطلاحات نهفته در یک متن یافته شده و گزارش میشود، و به ازای ورودیه یک بار مبلغی دریافت شده و پس از آن کاربر میتواند هر چند بار عملیات ترجمه یابی که لازم دارد را انجام دهد.

سایت در قبال پایین بودن کیفیت خطوط ارتباطی و سرعت اینترنت کاربران، مسئولیتی را نمیپذیرد

در صورتی که در سایت ثبت نام نکرده و وارد سایت نشده باشید، یک متن به صورت نمونه، ترجمه میشود و شما حاصل کار را میبینید

موسسه فرهنگی هنری بی تا، از سال 1391با استفاده از تجارب نخبگان در عرصه ترجمه در زمینه های انواع ترجمه متون دانشگاهی، و برگردان مقالات جهت ارائه در کنفرانس ها و درج در ژورنال های بین المللی و ISI، ترجمه مکاتبات اداری و بازرگانی، ترجمه کتاب ، وب سایت ، نوار و فیلم و ترجمه همزمان و تلفنی فعالیت های خود را آغاز نمود. به واسطه این فعالیت های فرهنگی و ارتباط با مخاطبین وسیعِ ترجمه، منبع عظیمی از تجارب و راهکارها در حیطه ی امر ترجمه در اختیار موسسه فرهنگی هنری بی تا، قرار گرفت موسسه فرهنگی هنری بی تا، در راستای توسعه فعالیت های خود، پدیدآورنده ی نرم افزار ترجمه یاب دوزبانه اصطلاحات و ضرب المثل بی تا گستر ، این افتخار را داشته است که به عنوان اولین واحد ترجمه در مرکز رشد ملایر وابسته به پارک علم و فناوری استان همدان فعال گردیده است. چشم انداز موسسه فرهنگی هنری بی تا، در حوزه ارائه خدمات ترجمه و نرم افزار ترجمه یاب، ارائه محتوای ایده محور،خلق و ارائه مستمر سرویس های جدید و جذاب، ارتباط مستمر با مخاطبان و ارائه خدمات مشتری محور، انطباق با نیاز های روز مخاطبین، پیشرو بودن در ارائه خدمات ترجمه است.

محاسبه قیمت به این صورت است که برای ورودیه و هر تعداد عملیات ترجمه یابی، یکبار مبلغ 5000 ریال در نظر گرفته شده و برای اصطلاحات و ضرب المثلهای یافته شده مبلغی محاسبه نمیشود.

با توجه به زمانبر و سنگین بودن عملیات ترجمه یابی، پیشنهاد میکنیم، متنهای طولانی را در دسته هایی با حدود 200 کلمه در چند نوبت ترجمه یابی نمایید.


شماره نسخه بانک: 149734
درجه موتور جستجو: 90